Niki Athens Suites

  • 40 μ²

Για να απολαύσετε τις διακοπές σας στην Αθήνα, μείνετε στο Niki Athens Suites με 1 υπνοδωμάτιο, που απέχει περίπου 1 χλμ. από την Ακρόπολη και 14 λεπτά με τα πόδια από τον Ναό Παναγίας Γοργοεπηκόου και Αγίου Ελευθέριου. Αυτό το διαμέρισμα 40 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει εώς 4 άτομα.

Το Niki Athens Suites διαθέτει ντους για την άνεση σας. Επιπλέον, το μπάνιο διαθέτει στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

Η πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα του διαμερίσματος είναι εξοπλισμένη με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, γυάλινα σκεύη για την άνεσή σας.

Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στο κέντρο της Αθήνας σε 5 λεπτά με τα πόδια και να επισκεφθούν τη Βιβλιοθήκη του Αδριανού που βρίσκεται σε απόσταση 9 λεπτών με τα πόδια. Το Niki Athens Suites βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, 450 μέτρα από σταθμό του μετρό Ομόνοια. Το Παναθηναϊκό Στάδιο απέχει σχεδόν 2 χλμ. από το διαμέρισμα. Το κατάλυμα απέχει σχεδόν 300 μέτρα από τη στάση λεωφορείων Agora και σχεδόν 10 λεπτά με τα πόδια από Μοναστηράκι.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Niki Athens Suites
Your Perfect Choice For Stay In Athens
Τιμή μόνο για κινητά

Your Perfect Choice For Stay In Athens

8.0
Πολύ καλό 7 σχόλια
162 μ από το κατάλυμα
USD 91 USD 82
ανά νύχτα
Charming 7Th-Floor Apartment With Acropolis View
Τιμή μόνο για κινητά

Charming 7Th-Floor Apartment With Acropolis View

7.0
Καλό 1 σχόλιο
162 μ από το κατάλυμα
USD 259 USD 233
ανά νύχτα
Acropolis Panorama Luxury Loft 8Th Fl Balcony View
Τιμή μόνο για κινητά

Acropolis Panorama Luxury Loft 8Th Fl Balcony View

9.4
Άριστο 32 σχόλια
220 μ από το κατάλυμα
USD 173 USD 156
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας00003044255
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Niki Athens Suites;
      Το Niki Athens Suites βρίσκεται κοντά σε Little Kook.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Niki Athens Suites;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Niki Athens Suites περιλαμβάνουν Ελληνικό Παιδικό Μουσείο, Ακαδημία Αθηνών καθώς και Μουσείο Ελληνικών Λαϊκών Μουσικών Οργάνων.
    • Στο το Niki Athens Suites προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Niki Athens Suites περιλαμβάνουν Tα Καραμανλίδικα του Φάνη και Λίθος και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Το Niki Athens Suites έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, το Niki Athens Suites προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα είναι 40 μ².
    • Πόσα άτομα μπορεί να φιλοξενήσει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα μπορεί να φιλοξενήσει μέχρι 4 άτομα.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Niki Athens Suites

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο